пятница, 18 декабря 2015 г.

Вчителі англійської мови – агенти змін:перша робоча зустріч представників Британської Ради, ініціативи GoGlobal, Міністерства освіти і науки, обласних державних адміністрацій, обласних департаментів освіти, Інститутів післядипломної освіти та тренерами Британської РадиДо кінця 2016 року англійську в школах України викладатимуть 4000 вчителів, підготованих за програмою Британської Ради

 В Україні стартував проект “Вчителі англійської мови – агенти змін”, в рамках якого протягом 2016 року перекваліфікацію та спеціальну підготовку пройдуть майже 4000 вчителів англійської мови у семи областях та місті Києві. Це пілотний проект в рамках національної програми вивчення та популяризації іноземних мов Україна speaking, що реалізується ініціативою GoGlobal спільно із Британською Радою в Україні та Міністерством освіти та науки.  

15 грудня відбулася перша робоча зустріч представників Британської Ради, ініціативи GoGlobal, Міністерства освіти і науки, обласних державних адміністрацій, обласних департаментів освіти, Інститутів післядипломної освіти та тренерами Британської Ради  під час якої було вироблено спільний план дій з реалізації проекту.

 Перші тренінги для відібраних на конкурсній основі вчителів відбудуться вже у лютому 2016 року в семи областях України - Волинській, Львівській, Вінницькій, Чернівецькій, Дніпропетровській, Херсонській, Черкаській та місті Києві.


“Вчителі англійської мови – агенти змін” є спільним проектом ініціативи GoGlobal, Британської Ради в Україні та реалізується за Міністерства освіти і науки України і Фонду Петра Порошенка.

При цьому Британська Рада в Україні забезпечує кваліфікованих тренерів у кожній області України, які беруть участь у пілотному проекті. Міністерство освіти і науки та ініціатива Go Global надають координаційну та організаційну підтримку проекту. Фонд Петра Порошенка надасть фінансову підтримку тим вчителям, які стануть тренерами, після проходження тренінгу для тренерів у серпні 2016 року.

Під час зустрічі 15 грудня організатори звернулися до регіонів з проханням посприяти у забезпеченні фінансової та адміністративної допомоги у реалізації проекту, зокрема забезпечити кімнати для проведення тренінгів, проживання та харчування учасників із районів. Зі свого боку представники обласних державних адміністрацій запропонували включити навчання вчителів в рамках проекту “Вчителі англійської мови – агенти змін” до програм підвищення кваліфікації викладачів іноземних мов при обласних інститутах післядипломної педагогічної освіти.
2016 рік  оголошено Роком англійської мови в Україні. Громадська ініціатива Go Global, що була підтримана Національною радою реформ, є координатором та промоутером ідеї підвищення рівня знання іноземних мов серед населення України.

Комментариев нет:

Отправить комментарий